Неколку совети за неверојатен орален секс

6 мај, 20121
s1

Имам неколку совети за вас, за кои мислам, дека би можеле да ви ја подобрат врската. Сигурно некои од нив ви се познати, а можеби знаете вие нешто плус да го споделите со нас?

Не ви треба презерватив – кога правите орален секс не ви е потребен кондом. Мажите сакаат ова да биде без кондом, зошто така ги возбудува повеќе, чувството е поинтензивно, а вие нема како да забремените преку уста нели?

Храна – мажите обожаваат да гледаат како јадете банана или јагоди и после тоа почнувате со орална љубов. Тоа е нивна голема фантазија. Ако пак го намачкате пенисот со шлаг, мед, течно чоколадо или слично, ќе го полудите верувајте.

Играјте си со неговите тестиси – кога сте во акција, посветете внимание и на тестисите. Мажите сакаат кога ги допирате, но не само со прсти, туку и со усни и јазик.

Гледајте го во очи – кога сте долу и вршите работа, бидете сигурни дека го гледате право во очи. Кога погледнете нагоре ќе видите дека тој гледа право во вас. Мажите сакаат да гледаат како го правите тоа. Пробајте!

Длабоко грло – на голем дел од девојките им се гади ако го примат длабоко во грлото. но обидете се неколку пати и ќе видите дека не е страшно. Еднаш кога ќе успеете, понатака ќе биде лесно.

Голтање – зошто да не? Спермата воопшто не е штетна, дури некои студии покажуваат дека е доста полезна. Мажите копнеат по ова и истовремено е еден прекрасен начин за завршување на оралниот секс.

Понекогаш си мислам дека мажите го сакаат оралниот секс дури повеќе од стандардниот. Па затоа вреди да се потрудите околу ова!

One comment

  • Wow

    8 мај, 2012 at 15:26

    a voa od zensko e piseno ili ??

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi