Нешта кои без причина се нарекуваат сјаеви за усни

20 април, 20120
weird-lip-balm02

Ова се некои балсами за усни, но погледнете какви?

Сигурно сте пробале маст за усни од јагода, цреша, или минт и го паметите нивниот неодолив вкус и мирис. Тие мирисаат толку привлечнo, што посакувате да ги изедете. Ова се неколку необични балсами но и насловите им се навистина чудни…

Пипс

Пченкарно куче

Паола Ден

Читос

Скара која е сигурна за вегетаријанци

Пуканки со путер

Француски чипс

Начос

Со сирење

Апсинт

Зачин од краставица

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi