Никол и Луис не се делат еден од друг

31 мај, 20120
1

Никол Шерцингер уште додека беше во групата Pussycat Dolls, пееше: “Зарем не сакаш да имаш згодна девојка како мене”. Се чини дека Луис Хамилтон оваа порака серизоно ја сфатил и сега не се одвојува од неа.

Двојата изминатиот викeнд одмараа во Италија, а Никол навистина го оправда епитетот убавица. 33 годишната пејачка покажа извонредна фигура.

Тие двајца се повеќе од заљубени, а чувствата не ги кријат на јавните места. Како што забележале фотографите додека уживале на плажа тие не ги симнувале рацете еден од друг како ни во рестораните за време на вечерните излегувања.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris