Никол Кидман подобро го прави тоа и од Шерон Стоун

11 декември, 20120
kinopoisk.ru

Познатото прекрстување на нозете на Шерон Стоун во “Ниски страсти” доби свое продолжение и тоа какво…

Актерката го изненади  целиот свет со неверојатна трансформација во божица на сексот во филмот “Paperboy”, кој ќе биде преикажан во мрат, само во одредени европски кина, поради експлицитните секс сцени од кои дел може да погледнете во новиот трејлер.

Филмот е базиран на романот Ли Декстер кој го следи младиот новинар (Зек Ефрон) кој се вратил во родниот град со надеж дека ќе ја докаже невиноста на Ван Ветерс (Џон Кјузак), но кога ќе ја запознае домаќинката Шарлот Блес (Никол Кидман), која на Ван му испраќа писма во затвор, се се движи во сосема поинаков правец.

“Paperboy” е премиерно прикажан во Кан оваа година, а режисерот Ли Данијелс од критичарите не добил зборови на пофалба.

Погледнете го трејлерот:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber