Никол одлучи да се одмори по турбулентната година! Каде, со кого????

14 јануари, 20120
nicole-1

Никол Шерцингер зад себе остави една од најуспешните , но приватно најтешка година. Откако раскина со Луис Хамилтон, пејачката се посвети на кариерата и вредно работи на подготовка на албум за американскиот пазар, додека во тоа и помага  нејзиниот статус на судија во шоуто X Factor. Но, Никол одлучила годината да ја започне со одмор и тоа ни помалку ни повеќе во Мексико.
Пејачката со своите пријатели на Twitter објавила неколку фотографии од својот одмор. Драго ни е што уживаш Никол, но некој премногу да се опуштиш!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber