Никол Шерцингер го закочи сообраќајот на аеродром?!?!

13 февруари, 20120
NicoleKratkeHlacica

Секси пејачката Никол Шерцингер сака да го покаже своето прекрасно тело, долги нозе, поради што во поголем број на случаи кога излегува во јавност можеме да ја видиме во кратки мини здолништа или тесни панталони. Никол се облекува секси дури и кога оди на патување, така што пријатно ги изненади фотографите кога на аеродромот во Лос Анџелес се појави секси облечена, но во удобна комбинација. Убавата бринета облечена во црн чипкан фустан и сива памучна маица, а со тоа искомбинира црна чизми и кратка кожена јакна. За дополнителен гламур, имаше очила за сонце и широк шешир. Одлично! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber