Ниту еден пејач неможе да го замени, на сите ни недостига!

25 јануари, 20120
tosee

Ми недостига како првиот ден. Не верувам дека на сцената ќе се појави некој толку талентиран, паметен, образован и духовен музичар каков што беше Тоше, изјавува Мирослав Рус, автор на хитот “Игри без граници”. Да беше жив Тоше Проески денес ќе го прославеше 31-от роденден.

http://www.youtube.com/watch?v=OaNQXaNbkTc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber