Ниту еден родител несмее да припари во болницата во која се наоѓа Бијонсе со својата ќерка!

9 јануари, 20120
jay-z-beyonce-baby

Откако пејачката Бијонсе роди девојче во Њујорк, родителите на другите новороденчиња во болницата почнале да се бунат. Всушност, поради приновата во семејството на познатата пејачка и раперот Џеј Зи зголемена е безбедноста во болницата.

Поради тоа на еден тако на близначиња веќе два дена му е забранет пристапот до болницата и не може да си ги види своите синови.

“Три пати ме запреа на влезот во породилното одделение”, нервозно изјавил Нил Кулон загрижен за своите предвремено родени синови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber