Ниту Камерон Дијаз не успеа да им одолее на естетските корекции! :))

12 јануари, 20120
Cameron-Diaz-

Акетрката Камерон Дијаз има совршено тело, а на сметка на долгите нозе, кои обожава да ги покажува, привлекува внимание каде и да се појави. Но, се чини дека сега поработила и на својот единствен недостаток.

За Камерон Дијаз (39) се појавија гласини дека ги зголемила градите откако е уловена на плажа во бикини. Таа ужива на Хаваи, а на нејзините фотографии јасно се гледа дека нејзините гради се поголеми од порано.

Пластичниот хирург Антони Јун со своето стучно око проценил и изјавил: “Верувам дека ги зголемила градите со релативно мали силикни”.

Актерката во една прилика признала дека сака да има облини, но едноставно нема такво тело, а по операцијата на носот навести дека може да направи уште некоја:”За сега е добро, но никогаш не велам никогаш”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber