Нивес не се занимава со големината на пенисот, поважна и е големината на дијамантот :))))

4 јануари, 20120
nivescelzijus

Нивез Целзиус вели дека и на своите дваесетти години одлично се забавувала со Србите. “ За мене тогаш немаше забавни, страствени, слаткоречиви, фалални мажи…Сега се свртев на семејниот живот, мирен и стабилен. Србите во тоа не се вклопуваат. Тиа се диви и непослушни, неможе сега да ми бидат ништо повеќе од пријатели. Жените на мои години имаат тенденција за стабилност и мир”, изјавила Нивес.

На прашањето дали е вистина дека Србите имаат најголеми “алатки” во регионот, Нивес вели дека не се занимавала со споредување: ”Јас сум задоволна со конечниот избор на големина! Единствена големина која на нас жените ни е важна е големината на дијамантот на раката”.

Таа вели дека на својот маж би му простила апсолутно се, бидејќи тој е татко на нејзините деца, и мисли дека тој никако не би можел да и прости само ако го напушти, особено за друг маж.

Нивес изјавила и дека заедно ја дочекале Новата година и Дино бил презадоволен од подарокот:”Доби “фул пакет” од приближно 169 сантиметри и 58 колограми. Со црвена машна”.

 

Се жали преморена сопруга:
– Докторе, во последно време се повеќе губам сила.
– Колку пати неделно имаш секс?
– Три. Во понеделник, среда и петок.
– Пробај да ја прескокнеш средата, одморај малку повеќе.
– Не можам среда, докторе, тоа е единствен ден кога сум со мажот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber