НЛО активност снимена над Северна Каролина

7 јануари, 20120
56565

Оваа снимка од непознати светли објекти беше снимена во вечерното небо над југоисточна Северна Каролина во среда, 4-ти јануари.

Еден сведок на настанот напишал: кратко видео од нетолку честата појава на небото над југоисточна Северна Каролија… за време на последните 10 секунди, ќе видите дека се формира познатиот НЛО триаголник.. Како и да е, ова не е ништо ново тука. НЛО и останати чудни работи се фреквентни тука… се појавуваат скоро секоја ноќ.”

Погледнете го видеото:

httpv://www.youtube.com/watch?v=ORG1YQV3TrQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber