Норвежаните докажале: Вонземјаните редовно не посетуваат!

17 февруари, 20120
Норвежаните докажале: Вонземјаните редовно не посетуваат!

Во текот на 20 години постојано истражување, собрани се бројни снимки, фотографии и сведочења на очевидци.

Малата истражувачка станица која деноноќно трага по докази за вонземјани уште од 1988 година поседува неверојатно докази. Научници и студенти тврдат дека во Норвешка биле забележани чудни појави и феномени.

Во потрагата за одговори станицата постојано го набљудува небоо и забележува интересни работи на него и потоа ги анализира.

Преку 20 години истражување, собрани се голем број материјали, па затоа овие луѓе сметаат дека имаат неоспорни докази за постоењето на вонземјаните кои редовно ја посетуваат нашата Земја, а особено НОрвешка.

Еве некои од нив, погледенте!

httpv://www.youtube.com/watch?v=rzI3s7V5DKU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber