Носел 1,3 килограм кокаин во стомакот

25 декември, 20120
kokain1

Француската полиција уапси едно лице на железничката станица во Ница, на Азурниот брег, кое пренесувало во стомакот 1,3 килограм кокаин. Локалните медиуми јавија дека лицето е на возраст од триесетина година и патувало од Барселона за Италија. Дрогата била спакувана во стотина мали топчиња што ги имал голтнато. Полицијата не соопшти како дознала дека лицето пренесувало дрога.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit