Нов јапонски фетиш, одвратно или секси?!?

12 јануари, 20120
NASSSS

Едно е сигурно, секој нов јапонски тренд е уште побизарен од претходниот, а навистина е тешко да се претпостави од каде им доаѓаат на јапонците вакви луди идеи.

Погледнете ги фотографиите и ви гарантираме дека ќе бидете збунети. Да, не ви се причинува, на сликите има млади секси јапонки кои лижат кваки.

Не сме баш сигурни што им претставува оваа нова идеја, но изгледа дека јапонките навистина уживаат во својот нов фетиш. А останатиот свет??? Па, ние  останува само да им се чудиме и да претпоставуваме што ќе измислат следно…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber