Новиот PHILIPS FWP3200D DJ-DOCK

5 декември, 20120
ured

Историјата на домашни забави може да се подели на два периода: пред и по откривањето на ова чудо од технологија…

Благодарение на Philips FWP3200D мини-линија приватните забави веќе никогаш нема да бидат исти. Оваа мини-линија претставува комбинација на конзола за диџеј, платформа за два Phone / iPod и диско рефлектори. Функционира така што уредите на Apple се поставуваат во ротирачки дискови кои потсетуваат на грамофон. Преку нив се пушта музика и се микса, а специјалната апликација овозможува скречување. Два звучници со вкупна моќност од 300 W го забиваат звукот во ушите на гостите, а дополнително ги заслепува треперење на светлината во ритамот на музиката.

Цената на овој уред е 470 долари додека дополнителниот сет звучници може да се најде за 314 долари. Едно е сигурно – овој уред дефинитивно вреди за секоја потрошена банкнота.

NOVI PHILIPS FWP3200D DJ-DOCK

NOVI PHILIPS FWP3200D DJ-DOCK

NOVI PHILIPS FWP3200D DJ-DOCK

NOVI PHILIPS FWP3200D DJ-DOCK

NOVI PHILIPS FWP3200D DJ-DOCK

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit