Новиот трејлер за “The Bourne Legacy“ ;)

21 април, 20120
bournelegacy-20042012-625

Најновиот јапонски трејлер за филмот “The Bourne Legacy”, дефинитивно најавува филм кој ќе ја држи публиката “залепена на седиштата”.

Иако во трејлерот не се открива ликот и делото на главниот актер, јасно е дека филмот ќе понуди првокласа акција со многубројни сцени и со пресврти. Главните улоги во филмот ги глумат Jeremy Renner, Edward Norton и Rachel Weisz.

Jeremy Renner дебитира како агент кој бега на “другата страна“ на законот и на тој начин ја презема улогата на Matt Damon во најновото продолжение на “The Bourne Legacy”. Renner го игра Aarona Cross, кој наводно треба да биде подобрувањето на Jasona Bourne. Премиерата е закажана за 3 март во САД.

httpv://www.youtube.com/watch?v=m938yGd614g

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber