Обама им пееше на политичарите: “I’m so in love with you” :)))

21 јануари, 20120
barackobama_625_2012012

Американскиот Претседател Барак Обама во текот на оваа недела одржа говор во Харлем во Њујорк, од каде што точно познатиот пејач Ал Грин. Со цел да ја пробие тремата, и да ги освои симпатиите на многуте луѓе кои се собраа, Барак пееше стиховите од познатата песна.

Откако заврши со пеењето на “I’m so in love with you” и ја насмеа публиката, додаде дека не може да пее исто како Ал, но дека морал на некој начин да му покаже колку го почитува.

httpv://www.youtube.com/watch?v=y6uHR90Sq6k

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber