Очигледно им сметаат градниците, па решиле да ги остават дома :)))))

23 јануари, 20120
rihanna-lindsay-1

Иако во последно време многу се смири, Линдзи Лохан својот конзервативен изглед малку го опуштила со тоа што не носела градник. Актерката се фотографирана додека уживала во шопингот, а на себе носела провидна црна маичка, а под неа се познавале незините наежени гради. Иако носела маслинеста јакна, јасно се гледа – што заборавила да облече.

Но, во овој пример таа не е сама, Ријана и прави друштво. Убавицата од Барбадос уловена е на аеродром во Лос Анџелес, по повеќедневниот одмор. Пејачката носела долг црн фустан, со апостолки – без градник.

Интересно, Ријана на себе немала воопшто шминка, но тоа нема да и гижо замериме.

Дами, дали е ова некоја нова мода?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma