Остави ја апокалипсата за подоцна, сурфај сега!

19 јануари, 20120
ApocalypseLaterSurfNow

Одличен начин да се испочитува филмот „Apocalypse Now”, но и да се промовира сурфањето! Јузерот на YouTube keef70 го снимил ова видео со GoPro камера и ги креирал видео ефектите на својот iMac. Интересна замисла за покажување на својата пасија! Браво!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cnzOmXK21aI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber