Ова е едно од нејзините најхрабри изданија!

11 декември, 20120
kim kardasijan

Иако на нејзините секси фотографии веќе сме навикнати ова последно издание е дефинитивно едно од најхрабрите!

32-годишната Ким Кардашијан ги покажала своите облини за францускиот магазин Factice. Треба ли да се опише што носи на своето бујно тело…само погледнете ги приложените фотографии и уживајте во богатството на познатите облини.

Cover girl: Kim also graces the cover of Factice, a French, fashion and online (every two months) magazine

Магазинот Factice беше лансиран во февруари 2011 година и е еден од многуте прокети на оваа млада професионална жена која во последно време го обиколи светот со цел промоција на својата нова модна линија.

Не може да не се забележи на овие фотографии дека познатата Кардашијан симнала неколку килограми што и беше цел веќе некое време. Се разбира, сеуште изгледа убаво и волшебно како и секогаш.

Racy in lace: Kim Kardashian displays her world-famous curves in several boudoir-inspired ensembles for French fashion magazine Factice

Coquettish: Kim's shoot also switches to playful, as she changes into a cream sheer set with a sleeveless shirt worn over her top half and tied at the waist

Raising temperatures: Kim is certainly every inch the pin-up girl in a beige satin lingerie set, this time paired with a darker fur coat and sky-high Christian Louboutin heels

Vintage glamour: And for her most sexiest shot of all, and one that is bound to get boyfriend Kanye West's heart racing, is one of Kim sprawled across a mirrored coffee table

White hot: Kim also reclines on a shell-shaped sofa, wearing a vintage white lace basque, matching silk stocking and white heels

Dangerous curves: The shoot is one of Kim's raciest yet

Stunning: There is no arguing that the reality star looks incredible in the photo shoot

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber