Ова е прв и последен пат да коментирам за мојата врска!

18 јануари, 20120
adele

Кога конечно се чинеше дека британската пејачка Адел го преболела нејзиниот поранешен дечко кој бил инспирација за напишаните два албуми и конечно ужива во љубовта со Симон Конецки, во медимумите се појави веста дека нејзиниот избраник е оженет!

И додека медиумите тврдат дека Симон е во брак од 2004 година и дека има пет годишна ќерка, Адел преку својот блог се изјаснила дека Симон веќе четири години е разведен.

“Ова е прв и последен пат да зборувам за мојата врска со Симон! Спротивно на вестите во весниците дека е оженет, Симон веќе четири години е разведен. Сите во нашите животи ни посакуваатс е најдобро. Чувајте се и се гледаме во февруари!”, напишала Адел на својот блог.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber