Ова е тоа за што мажите сонуваат: Скроз гола Коко го успива внучето :)))

10 февруари, 20120
1

Она за што многу мажи сонуваат е да ја имаат гола Коко во кревет. Но, покрај нејзиниот маж гола може да ја види и нејзиниот внук! Дали нему му е убаво, дали ова ви се допажа или треба да се осуди?

-Еден е по полноќ, а мојата сестра Кристи никако да престане да слика со апаратот, додека мојот внук и јас се обидуваме да заспиеме. Чевече, ќе го “размазам” малово, објавила Коко под фотографијата на Твитер.

Како што можете да видите, нејзиниот внук спие покрај нејзините голи гради.

Како вам ви се чини оваа фотографија? Дали овој пат Коко претерала?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber