Ова се проститутките на телохранителите на Обама!

23 април, 20120
1

На интернет се појавија фотографии од проститутките кои ги заведоа телохранителите на Обама во Колумбија.

Една од проститутките прозборе за скандалот и за непримерното однесување на 11 тајни агенти на Обама во Колумбија, пред да дојде тој на самитот кој се одржуваше во таа земја.

Неименуваната девојка раскажала за медиумите дека наместо договорените 800 долари, еден од агентите и понудил само 30. Откако се случило тоа, таа направила инцидент во хотелот во Картагина, а приказната заврши во медиумите.

„Сега се плашам за мојот живот. Не сум знаела дека тие се на Обама агенти. Се плашам дека поради ова може да ми се одмаздат“, изјавила проститутката.

Поради овој скандал три агенти се отпуштени, а осум се суспендирани додека не заврши истрагата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber