Овој фасцинантен приватен остров може да биде ваш за 86 милиони долари

13 април, 20120
1

Лоциран е во централните Бахами и чини 85 милиони долари. Тој вклучува:

–          5  индивудални одмаралишта.

–          луксузна куќа.

–          посебна зграда за забава и ресторан, како и фитнес центар.

–          огромен базен.

–          патеки за џогирање и велоспиед.

–          светилник, пристаништа, помошници и медицинска подршка.

Поради ниските цени, познатите личност купуваат многу острови, слични на овој, на Бахамите. Некои од познатите личности кои поседуваат острови се: Николас Кејџ, Дејвид Коперфилд, Џони Деп, Еди Марфи и.т.н. Останува да видиме која позната личност ќе го купи овој преубав остров.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber