Парис Хилтон си фати дечко за Нова година! Ај нека е со среќа:)))

3 јануари, 20120
paris hilton

Богатата наследничка на ланецот хотели “Хилтон” на дочекот на Новата година во Мајами по полноќ пред сите се бакнувала со Dj Афроџек, а делеле и соба во хотелот.

Во последно време се шушка дека Парис Хилтон и Dj Афроџек чие вистинско име е Ник Ван де Вал, не се само добри пријатели како нашто првично мислење. Се чини дека работите меѓу нив се смениле и дека богаташката од неодамна е во врска со музичкиот продуцент. Двојката заедно се забавувале во Мајами во еден хотел, а близок извор изјавува дека тие цела вечер се бакнувале и дека на крајот завршиле во луксузен апартман. Заедно се видени и на вечера во хотелскиот ресторан со нејзината сестра Ники, братот Барон и чченовите на неговиот манаџмент.

-Парис и Афроџек седеле еден покрај друг, се држеле за раце и бакнувале во текот на целата вечер, открива еден од присутните.

Додава дека нешто пред ночта за Нова година Парис се качила на бина за заедно со нејзиното момче да го одбројуваат пристигнувањето на новата година по што се бакнале пред сите присутни. Во текот на вечерта седела на маса со многу алкохол. Дали алкохолот е крив, сеуште незнаеме!

-Имав најдобар дочек на Нова година во животот во друштво на Афроџек во Мајами. Беше многу забавно, објавила богатата наследничка на Twitter и закачила нивна заедничка фотографија. Таа и Афроџек и претходно оваа недела е видена во еден ноќен клуб во Лас Вегас.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber