ПЕТА соблече уште една зајчица :)))

19 април, 20120
Sheridyn+Fisher

ПЕТА овој месец најде нова убавица која се одлучи да се соблече гола и да позира за нивната долгогодишна кампања за заштита на животните. Овој пат тоа е Шеридин Фишер, убавица која неодамна беше на насловната страница на американскиот Плејбој. Шеридин позираше гола, а единственото нешто што го “носеше“ беа листови зелена салата. Со тоа ги повика сите да станат вегетаријанци.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi