Плодна година! Анџелина Џоли очекува 7-мо дете:))

19 јануари, 20120
andjelina

Актерката Анџелина Џоли со Бред Пит имаат шест деца, а очигледно ова семејство наскоро ќе се прошири. Всушност, според американските таблоиди, Анџелина е бремена и очекува принова. Близки извори на американскиот магазин ОК! Оваа информација ја потврдиле, велејќи дека актерката во моментов е во третиот месец од бременоста. Пред само неколку дена актерката во едно интервју, без причина, изјавила: “Би можела уште еднаш да бидам бремена”.

Нема никаква потврда, ниту демант од страна на портпаролот на семејството Џоли и Пит.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber