По “пеколот”: Џорџ Мајкл ужива во љубовта!

17 февруари, 20120
majk

Се чини дека пејачот откако помина низ пекол сака да му даде шанса на секој нов ден и да го искористи на најдобар можен начин…

Сонце, море, забава е тоа што му е потребно на  Џорџ Мајкл.

Тој се топи во прегратките на својот дечко Фади. Фотографите ги уловиле задоволни и полни со насмевка, добро расположение, како разменуваат нежности на јахтата на пристаништето во Сиднеј.

Фотографиите зборуваат сами за себе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma