Почувствувајте ја Норвешка и нејзините убавини

12 јануари, 20120
canvas_hotel_norway_06

Доколку сте во Норвешка, и сте во близна на Ниседал и Телемарк, мора да претстојувате во хотелот Канвас. Доколку сакате маунтбајк, капење во природа и неверојатни пејзажи, ова е местото за вас.

Хотелот е составен од 10 монголски бунгалови, од кои секој е опремен со камин за оган, кревети и када. Убаво!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber