Погледнете ги овие голи холивудски диви!

20 април, 20120
gole-holivudske-dive-5

Актерките пред да ги покажат своите тела биле на диета неколку дена.

Марија Менунос, Дебра Маинг, Лезли Биб, Тараџи П. Хенсон и Морена Бакарин буквално се соблекле за магазинот Allure.

Марија е позната американска водителка, а Дебра ја паметиме до популарната серија “Вил и Грејс”. Заносната Лезли за магазинот изјавила дека била на диета пред снимањето.

“Јадев само овошје, бев лута четири дена”, изјавила таа.

Иако сите признале дека биле нервозни поради голите фотографии, сите изгледаат одлично.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi