Погледнете го спотот за песната “Gram ljubavi” од Наташа Беквалац!

20 декември, 20120
Natasa-Bekvalac5

Конечно, со мало задоцнување, имате прилика да го погледнете долгоочекуваниот спот!

Во стил на модерна Ева, Наташа Беквалац моли за “Gram ljubavi”. Но само за потребите на спотот. Чекавме долго и конечно, видеото ја виде светлината на денот.

На Натка и треба  “Gram ljubavi”, а вие нема да можете да ги тргнете очите од неа!

Уживајте!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit