Погледнете ја најгрдата свиња на светот!

6 мај, 20120
svinja

Пекинг – Фармерот Лан Џи,   од југот на Кина, одгледува неколку најгрди свињи на светот, кои ги пронашол длабоко во првинциската шумата во Гуангкси. Џи ги фатил прасињата минатата година , кога уште биле мали.

Со сета застрашувачка надворешност која прасињата ја поседуваат, застрашувачко грда муцка и големи црни влакна по целото тело, тој сепак се надева дека ќе може да ги припитоми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber