Потврдено…една од најубавите жени во светот чека бебе :)

25 април, 20120
meganbag1

Со недели се шпекулацираше за нејзината бременост. Сега и официјално – најсексипилната актерка во светот е бремена!

Една од најсексипилните жени во светот Меган Фокс, заедно со сопругот Брајан Остин Грин, го очекуваат своето прво дете!

Парот кој се венчаше во 2010 година, се среќни бидејќи ќе станат родители!

– Сакам барем две деца, а може и три, изјави Меган Фокс.

Ова ќе биде второ дете на Остин, кој веќе го има 10-годишниот син со екс-девојка Ванеса Марсил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi