Пред огледало вежбав како да изгледам за време на сексот!

2 февруари, 20120
keira_knightley

Актерката Кира Најтли во филмот “Dangerous Methods” го играше ликотна психички болната девојка Сабина која сексуално се возбудува додека физички се повредува. Поради тоа што во филмот има секс сцени, Кира се загрижила како тоа ќе изгледа на големиот екран.

Вежбала пред огледало, па дури потоа била подготвена да се соблече и да одглуми оргазам. Филмот е базиран на вистинска приказна, па затоа актерката околу улогата се советувала со психоаналитичари. Интересно е тоа што Сабина била во врска со познат психоаналитичар Карл Јунг.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=664eq7BXQcM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma