Прекрасна колекција од Dsquared2

9 април, 20120
0

Разгледајте ја неверојатната парада од високи сандали, кои се дел од новата прекрасна колекција на Dsquared2 за пролетта на 2012 година. Врвните дизајнери Дан и Дин Кетон, кои стојат зад успесите на брендот, решиле да не изненадат со супер фенси и уникатни модели со неверојатен луксузен стил. Брендот секогаш бил една од марките со непредвидлив и доста екстраваганден стил, поради што е еден од омилените на многу жени во светот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/