Прекрасна свадбена колекција од Inbal Drod

26 март, 20120
1

Со големо задоволство посветив малку време, разгледувајќи неколку сајтови на модни дизајнери кои ми направиле впечаток со нивните совршени и елегантни креации и неочекувано налетав на свадбената колекција на израелскиот дизајнер.

Во пролетно-летната колекција за 2012 година ќе видите класични но и ретро елементи со многу интересни дизајнерски решенија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/