Прекрасна уметност на плажа

27 март, 20120
4

Погледнете ги овие прекрасни цртежи направени на најразлични плажи во Сан Франциско. Дело се на уметникот Андрес Амадор. Интересна замисла.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/