Претера :((( Пред децата се шета со чипкаст градник!

1 мај, 20120
news_25732

Иако е позната по својот откачен стил, пејачката и мајка на две деца носеше фустан што беше сосема несоодветни за роденден на децата!

Гвен Стефани изгледа совршено, иако има 42. Таа има своја линија на облека и уникатен смисол за мода. Сепак, папараците неодамна ја фатија како ги носи своите деца на роденден на еден нивни соученик облечена во многу провокативен фустан. Иако беше долг, фустанот целосно го откриваше нејзиниот црн чипкаст градник. На што мислела кога се облекла вака за пред мали деца, не знаеме, но сепак овој потегот не е во ред.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi