Преубава куќичка во Германија

24 март, 20120
7

Погледнете ја оваа прекрасна куќичка во еден двор во Мунстер, Германија. Оваа куќарка  е прекрасен простор за играње на деца. Секое дете би посакало една ваква куќичка во нивниот двор. Исто така може да им послужи и на возрасните како прекрасен простор за уживање и опуштање. Изградена е од германската компанија Baumraum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/