“Princess of China” – слики од новиот спот и од средниот прст на Ријана:)))

25 март, 20120
rihanna_625_2332012_twitter

Rihanna неодамна соработуваше со групата Coldplay и ја снимија песната “Princess of China”. Во текот на оваа недела започнаа и со снимање на спотот за најновиот сингл. Rihanna на својот Твитер профил откри неколку детали од сетот, поточно објави фотографии од костимите што ќе ги носат. Под една од сликите напиша: “Gangsta goth geisha” и го покажа својата среден прст. Како ќе изгледа Rihanna во новиот спот погледнете. 🙂

httpv://www.youtube.com/watch?v=TDj3sorWXbE

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/