Пролет во стилот на 70-те од Sisley

9 февруари, 20120
3

Огромни дози стил и инспирација во колекцијата пролет-лето/2012 на Сисли. Заедничката карактеристика е поставена на базата на маглива атмосфера, што ја носат 70-те години на минатиот век, во резултат на што имаме една уникатна комбинација од бои и стилови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma