Пролетната колекција чанти од Зара

19 април, 20120
o

Познатиот шпански бренд Зара повторно не изненади со една прекрасна колекција каде ќе видите шик мали чанти – плик, класични мали кожни чанти со долги дршки, модерни „докторски“ чанти, како и големи чанти идеални  за вашето секојдневие.  Новата колекција ни нуди модели во актуелните класични бои за оваа сезона, најчесто неутрални, за да можат да се вклопат во различните стилови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi