Пролетната колекција од Brian Atwood

17 април, 20120
1

Brian Atwood несомнено е еден од најталентираните дизајнери на чевли. Голем дел од светот на познатите се доверуваат на креативноста на големиот дизајнер, па често неговите чевли можете да ги видите на црвениот тепих. А сега погледнете за какви пролетни моделчиња станува збор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi