Пролетната колекција од Christian Louboutin

4 февруари, 20120
1

Со овие чевли ви се дава шанса да ги плените срцата на сите модни критичари, со самото додавање на овој супер екстравагантен стил кон вашиот гардеробер. Во светот на богатите и славните овие чевли се нивниот заштитен знак. Оние кои се запознати со стилот на дизајнерот знаат дека неговите аксесоари се збогатени со голема доза уникатност и стил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma