Пролетната колекција од Форнарина за 2012

3 април, 20120
0

Новата колекција на Форнарина ја црпи својата инспирација од африканското место Магреб, што се наоѓа северно од Сахара. Колекцијата успева да ја изрази женственоста и добриот стил создавајќи еден модерен облик на таа култура на еден многу ефикасен начин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/