Провалила во туѓа куќа и доела туѓо бебе!

12 април, 20120
45de

Пијана амаериканка влегла во туѓа куќа во соседството и го доела бебето на семејството кое живеело во куќата.

Неименуваната американка, под дејство на алкохол провалила во куќа во Јужна Дакота околу пет часот наутро по локално време. Сопственичката на куќата се разбудила бидејќи слушнала врева во собата каде спиело бебето, кога влегла ја затекнала непознатата жена како го дои малото.

Во шок жената само го грабнала бебето и веднаш повикала полиција, а пијаната жена заспала.

Кога стигнала полицијата 24 годишната пијана жена била приведена и обвинета за нелегален упад на туѓ имот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi