Путин уапсен во Русија!

15 февруари, 20120
145178

Иако, се работи за шега, сепак илјадници луѓе помислија дека Путин навистина бил уапсен.

Премиерот на Русија, Владимир Путин е уапсен во Москва. Така „новинарката“ започнала со сторијата а на сликите и снимката се гледал премиерот зад решетки. Иако, се работело за груба шега, илајдници луѓе поверувале во тоа.

httpv://www.youtube.com/watch?v=AL7i2deQ8J8

Целиот запис се разбира бил монтиран од неколку стари фотографии и снимки, каде Путин бил во посета.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma