Quentin Tarantino го режира видеото на Madonna!!!

28 март, 20120
v238834p0

Познатиот режисер ќе го режира наредниот сингл на кралицата на поп музиката “Gang Bang”.

Madonna откри дека третиот сингл од албумот “MDNA” во соработка со неа ќе го режира познатиот Quentin Tarantino.

“Уште додека ја пишував песната, на ум го имав Quentin како режисер. Ја имам целата приказна во мојата глава и она што тој треба да го прави, само треба да го егзекутира “, изјави Madonna.

Снимањето треба да започне кон крајот на оваа недела, но Madonna не сакаше да открие кога ќе го објави видеото.

httpv://www.youtube.com/watch?v=p_mYBte1Z6k

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/