Расел Бренд незаситен и перверзен, Кети повеќе не можела да издржи! :)))

6 јануари, 20120
russellbrandikatyperry

Oткако во медиумите протече информација за разводот на Кети Пери и Расел Бренд, сите се прашуваа зашто се случил разводот во односот на овој пар. Иако се зборуваше дека причина за се  е нејзината неподготвеност за деца, тоа е само една од причините за разделувањето. Проблемите започнале уште пред венчавката во Индија. Кети побарала од Расел да потпише предбрачен договор, но тој одбил. Сега би можел да профитира од нејзиното богатство.

Покрај тоа, нејзините родители некогаш не била претерано воодушевени нивната од врската. Откриено дека Расел бил незаситен во кревет и бил перверзен, од што Кети по некое време си уморила.

“Кети на почетокот на врската била доста перверзна, токму по мерката на Расел, тоа многу му се допаднало. Но, колку и да се трудела, не можела да биде во чекор со него, кој сака “прљави игри” и кому никогаш не му е доволно”, открива близок извор. Покрај тоа, тој не ја поднесувал самотијата и за време на нејзините турнеи би побарал утеха во други жени. На Бренд му пречело честото забавување на неговата сопруга, но и нејзината неподготваност за деца. Покрај тоа, никога во потполност не ја подржувал кариерата на неговата сопруга.

Кога веста за разводот излезе во медиумите, Ријана ја повикала Кети на заднички одмор, А Расел продолжил да омара во родната Британија.

 

Заљубен пар се гушка во кревет. Ѕвони телефонот, жената се јавува, разговара кратко и потоа вели:
– Се јави маж ми, рече дека е со тебе на билјард.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber