Расел скришно се иселил од куќата на Кети Пери?!:)))

9 јануари, 20120
keti peri

Еден од, до неодамна, најзаљубените и идеални парови од светската јавна сцена, дефинитивно повеќе не се заедно. Меѓутоа, она што  чудно е фактот дека Расел се иселил од куќата додека Кети не била таму…

Дека Кети дефинитивно се разведува потврдила и селидбата на актерот Расел Бренд од вилата во Холивуд вредна 35 милиони фунти и тоа додека неговата сопруга Кети Пери била излезена.

Популарната пејачка веќе ги доставила сите документи за развод, пренесуваат странските медиуми. А двојката беше во брак само една година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber